WHITE ANGEL - LOVE YOURSELF

je exkluzivní parfémovaná voda, která si vás získá svou dlouhotrvající květinově - ovocnou svěžestí. Tato nádherná vůně podtrhne krásu vaší osobnosti originálním a nevtíravým způsobem. Dodá vám pocit radosti, životní energie a nadpozemské krásy.

 

Byla vyrobena na jihu prosluněné Francie za použití tradičních metod. Díky tomu si v každé kapce zachovává úžasnou čerstvost a jedinečnost. Tato unikátní vůně byla stvořena, aby zdůraznila, jak výjimečná a úžasná jste bytost. Podpoří vás na cestě za vašimi splněnými sny.  Podnítí vaši sebedůvěru a ukáže vám, jak krásné je, mít se ráda. S touto vůní dokážete objevit anděla sama v sobě. V její společnosti se budete cítit příjemně dlouhé hodiny, což jistě ocení i vaše okolí.

WHITE ANGEL - LOVE YOURSELF představuje harmonickou kompozici ovocných a květinových esencí na dřevitém základě. Vůni jemně otevírají tóny bergamotu a mandarinky, přechází do šťavnaté kombinace černého rybízu, broskve, ananasu a jahod, kde se prolíná s opojnou růží a frézií. Svěží úvod vede až k srdci parfému tvořenému květy pomerančovníku a konvalinky v zátiší cedrového dřeva. Základ vůně stojí na santalovém dřevě doplněném decentní sladkou tečkou z cukrové vaty a jemné vanilky. Tato vůně vyjadřuje smyslnou ženskost, eleganci a osudovost.

 

" každý člověk má svého  anděla, aby ho chránil a pomáhal mu vést správný život "

 

Představte si že žijete s člověkem kterého milujete každý den, každou hodinu, každou minutu. Pokud Vás taková představa láká tak musíte začít u sebe. Vy jste ten člověk se kterým každý den vstáváte, žijete i usínáte. Pokud budete milovat sama sebe budete milovat i ostatní. Posláním značky WHITE ANGEL není Vám říkat, že budete lepší nebo krásnější, ale budete sama sebou někým kdo se má doopravdy rád. To byl pravý důvod proč byla značka WA založena. Začít se mít rád a myslet i na sebe.

 

Mějte sebe sama ráda!