Chcete o sebe dokonale pečovat a mít kolem sebe co nejvíce pozitivní energie? Záleží vám na vaší kráse a zdraví a chcete si je hýčkat? K péči o zdraví a krásu patří také kvalitní kosmetika a služby profesionálních kosmetických salónu, kterých starostlivost si můžete užívat i vy.

O nás

 

Když ráno vstanete a pohlédnete na sebe do zrcadla, tak zajisté uvidíte krásnou ženu plnou pozitivní energie, kterou musí milovat nejen její nejbližší, ale také ona sama sebe. Každá žena je totiž nádherná a zaslouží si lásku a dokonalou péči.

 

Krása není jen to, co je viditelné navenek, ale je to celý soubor záležitostí:

 

Vnější a vnitřní krása

Zdraví

Vůně

 

A o tyto záležitosti je nutné s láskou pečovat. A abyste na takovou péči nebyly samy, proto jsme tady my.

 

Našim posláním je budování sítě kosmetických salónů, výroba vlastní kosmetiky a doplňků stravy, a to vše se zaměřením na krásu a vitalitu.

 

Nabízíme nejen samotné kosmetické ošetření, ale také celou řadu vlastních kosmetických výrobků pod vlastní značkou WA.

 

Změna je život, a i pro vás může být inspirací to, že po letech strávených vedením velkých firem jsem zatoužil po změně a restartu. A tak vzniklo naše nové životní poslání, které nás naplňuje.

 

Aby žena byla krásná, musí také na sobě pracovat a mít ráda sama sebe – love yourself a i to je hlavní motto naší práce. 

 

 

Jsme rodinná firma a vše co děláme, tak děláme s láskou a vírou. Projeli jsme půlku světa a z těchto zážitků a zkušeností chceme ženám přinést to nejlepší, s čím jsme se setkali.

 

Od nás odcházíte vždy nejen krásná, ale také příjemně a pozitivně naladěna.

 

A proč to děláme?

 

Věci děláme poctivě a jde o záležitost, které chceme zasvětit zbytek našeho života a předat také našim dětem a dalším generacím.

 

Chceme, aby si každá žena dopřála dokonalou péči a odcházela z našich salónů s jistotou, že dostala poctivou starostlivost i produkt. Každá žena si zaslouží jenom to nejlepší a přesně to je našim cílem.

 

„Anděl je vždy upřímný, čistý a poctivý.“